שְׁאֵלָה:
מהי השיטה והמוצר הטובים ביותר לשימוש לטלאים סדקים בקירות טיח?
bryan kennedy
2010-12-30 22:41:13 UTC
view on stackexchange narkive permalink

יש לי בית בן 100+ ולמרות שזה די מבני מבניים, התיישבו במהלך השנים, מה שהוביל לסדקים קטנים בטיח הישן סביב הבית.

שכרתי איש מקצוע שייקח טיפול בכמה סדקים בחדר האוכל ובסלון. אבל עכשיו אני רוצה להתמודד בעצמי עם חדרי השינה בקומה העליונה. מהי השיטה הטובה ביותר לתיקון סדקים אלה בגבס (לא קיר גבס)? באילו מוצרים אתה ממליץ להשתמש בפרויקט זה?

שתיים תשובות:
Mike B
2010-12-30 23:22:22 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אין לי בית עם גבס, אז אנא קח את העצה הזו עם גרגר מלח ...

כפי שציינת, הסדקים בדרך כלל מופיעים בגלל שקיעה. כתוצאה מכך, באופן אידיאלי תרצה שטכניקת התיקון שלך תהיה גמישה כנגד תנועה עתידית. עד כמה שידוע לי, ישנן שתי דרכים עיקריות לעשות זאת:

שיטה מס '1: עבור סדקים קטנים יותר, מלא אותם בכדורי הצייר (גומי לטקס). מכיוון שמדובר בתרכובת לטקס, הוא (כביכול) יתרחב ויתכווץ עם הסדק. זה גם עושה ניקוי משב רוח.

שיטה מס '2: השתמש בתרכובת משותפת המיוצרת במיוחד לעבודות גבס, הדבק מעל הסדק, והחל סוויפים נוספים עם להבים גדולים יותר כדי להחליק את המראה. הטכניקה מתוארת כאן: http://www.askthebuilder.com/B38_Plaster_Repair_-_Cracks.shtml (הכותב מציע תרכובת קיר גבס אך כפי שציין ניאל, עדיף להשתמש בתרכובות אחרות).

-M

המאמר אליו קישרת מזכיר תרכובת משותפת, שפירושה בדרך כלל _ תרכובת משותפת של גימור קיר, ואינה טובה עם קירות גבס. עדיף להשתמש בתיקון גבס מיוחד, כמו [טיח פריז] (http://www.homedepot.com/h_d1/N-5yc1vZ1xh8/R-100126904/h_d2/ProductDisplay?langId=-1&storeId=10051&catalogId=10053). הנה [מאמר] נוסף (http://www.askthebuilder.com/B133_Repairing_Plaster_Walls.shtml) באתר זה שמסביר את ההבדל.
boxed-dinners
2010-12-31 01:05:16 UTC
view on stackexchange narkive permalink

השתמשתי בעבר בתרכובת גבס על גבס ללא בעיות. אבל זה לא יכול להיות החומר המעורב המוכן, לקבל את הכוח ולערבב אותו בעצמך (גם זול יותר). אם הבית ממשיך להתיישב / לעבור אין שום מוצר שם שימנע מהסדק להתרחש שוב.

החוכמה היא ליצור חריץ קל בקיר עם הסדק, רק לשים מעט תרכובת מעל סדק קו שיער לא יחזיק מספיק, עם חפץ מחודד או מברג להתחקות אחר הסדק עד שתגיע עמק קטן, ואז טלאים עם תרכובת, חול, חזור אם נחוץ. שיוף הוא המפתח כאן, כלל אצבע טוב, אם אתה יכול להרגיש רכסים באצבעותיך, תראה אותם כשאתה מצייר.

אחרון, אני לא אשתמש בכרוב כפי שמישהו הציע. קולק אכן יעבור קצת עם הבית, אך אינך יכול לשייף אותו בשטיפה, אז אלא אם כן אתה מקבל את זה מושלם אתה רואה אותו כשהוא צבוע מעל.שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 2.0 עליו הוא מופץ.
Loading...