שְׁאֵלָה:
המרה של 3 שיניים ל -4 שיניים - חוטים מוטעים במיוחד - שדרוג והתקנת כבלים מייבשים
Shaun Miller
2019-10-07 02:39:50 UTC
view on stackexchange narkive permalink

מייבש סמסונג, דגם DV422EWHDWR / AA

picture of how the dryer cable was before I tinkered

picture of dryer cable setup after some tinkering

למייבש שלי יש כבל בעל 3 שיניים, אני צריך לשדרג עד 4 שיניים.

יש לי כאן שני חוטים ירוקים, וזה משהו שאני לא מוצא מוזכר בשום מקום אחר. אני חושב שאחד כזה תואם את לשונית המתכת המוצקה הרגילה המחברת את מכלול המסוף לגוף המתכת של המייבש, והשנייה מתאימה לחיבור (בדרך כלל לבן) ש"פסאודו "מהקשר הנייטרלי, אבל אני לא בטוח , לא רוצה למות, ולא רוצה להרוס את המייבש או את הבית.

אני חושב שאני אמור להסיר את החוט הירוק הקטן יותר, ולחבר גם את הלבן וגם את הירוק העבה יותר חוט לחיבור המרכזי במכלול המסוף.

האם מישהו יכול להציע לי חוכמה בעניין זה? אם שאלה זו היא כפילות, אני לא יכול למצוא שאלה דומה במיוחד לגבי החוטים לכאורה המסומנים בצורה שגויה וירוקה במיוחד.

(תיאורי התמונה לא הופיעו בפוסט כמו שחשבתי - התמונה הראשונה היא תמונה של איך כבל המייבש סודר לפני שעשיתי משהו, התמונה השנייה היא של ההתעסקות הראשונית שלי, עכשיו אני מאמין שחוט ירוק עבה צריך להתחבר למסוף המרכזי עם הכבל הלבן.)

שלום, ברוך הבא לשיפוץ הבית.איזה יצרן / דגם הוא המייבש, ומה כתוב במדריך ההתקנה?וכנראה שכדאי [לקחת את הסיור שלנו] (// diy.stackexchange.com/tour) כדי שתדעו כיצד להשתתף כאן בצורה הטובה ביותר.
תודה לך, תודה לך!אני אערוך עם המודל / הדגם, אך המדריך אינו מתייחס לחוטי תווית שגויים או לחיבור הנוסף בכלל שאוכל למצוא.דגם DV422EWHDWR / AA.יש מדריך חשמל נוסף משלי. יש לי עותק קשיח שמתייחס לחוט ירוק / צהוב בודד בהתקנת ארבע שיניים, אך לא הדיאגרמות בעלות 3 שיניים או 4 שיניים מתייחסות לכל חמשת החוטים שגיליתי את ההתקנה של המייבש שלי בזמן שהואהיה עדיין בהתקנת 3 שיניים.
האם אתה יכול לבצע בדיקת המשכיות מהבורג הנייטרלי בגוש המסוף ועד טבעת הטבעת שעל מגשר ההארקה הצנום (התחתון), כשהמייבש מנותק כמובן?זה יגיד לנו משהו לאן זה הולך, לפחות ...
+1 עבור "אני לא בטוח, לא רוצה למות ולא רוצה להרוס את המייבש או את הבית."
אני מתערב שהחוט הירוק השני הוא אכן קרקע נוספת.לשתי העמדות יש את אותו סמל "קרקע".מה שהתמונות לא מראות זה איפה חוטי הירוק העבים והדקים היו מחוברים לפני החיווט מחדש.היזהר שהחוט הירוק העבה לא יקצר לניטראלי שבתוך מכונת הכביסה, מאחורי הגוש השחור הנראה לעין;אם זה היה כך אכן תשלול את נקודת השדרוג ל -4 חוטים.בדרך כלל 3 חוטים 220 הם שני חמים (בשלבים מנוגדים) ואדמה;ניטרלי מושמט.אז עכשיו החוט החדש שלך יהיה ניטרלי.המכונה כנראה הותקנה ניטראלית עד GND, אז בדוק זאת תחילה.
ארבע תשובות:
JACK
2019-10-07 04:35:14 UTC
view on stackexchange narkive permalink

לא, לא, לא! בעידן זה אינך מחבר חוטים ירוקים (קרקעיים) לחוטים לבנים (ניטרליים). בגלל זה אתה הולך ל 4 שיניים מ 3 שיניים ... כדי שתוכל להפריד ביניהם. עליכם לקבוע היכן מחוברים אותם חוטים ירוקים שנראים מאחורי גוש המסוף כדי לוודא שהם לא יקפצו לחוט הניטראלי הלבן. אם הם כן, נתק אותם ופשוט הסר אותם לחלוטין מכיוון שאין בהם צורך בגלל חוט הארקה החדש שבתקע.

אני מעריך כל כך את הקלט שלך, זה הבעיה ממש כאן: ברור לגמרי כי אף אחד מהחוטים האלה לא היה צריך להיות ירוק מלכתחילה, אך שם היו המסריחים המפחידים, שהונחו שם על ידי ההתקנה המקצועית של בסט ביי לפני שש שנים.XD.אז אולי אצטרך לשכור איש מקצוע בשביל זה, ניסיתי לפרק את המארז מספיק כדי לראות לאן שני הירוקים האלה באמת הולכים כדי שאדע איזה מהם לחבר למסוף המרכז הלבן, אבל אני יכול 'נראה שלא מגיעים לשם - אפילו כדי להסיר אותם כראוי או לנתק אותם לחלוטין.שוב, מעריכים מאוד את הקלט שלך :)
השג מולטימטר (או בקמצוץ, בודק המשכיות) שיגיד לך איזה מחובר לאן (פשוט גע במוביל אחד לחוט המדובר ואחד בלבן, אם הוא מצפצף / מאיר / מאפס / וכו ', אתהיש חיבור לחשמל).
כבר כמה חודשים אני מתמודד עם תירוץ להשיג מולטימטר, אני יכול לנצל זאת כהזדמנות טובה לצלול את הצעד הזה.תודה גם על קלטך, דוקטור ג'יי!אני אדווח בחזרה ברגע שאעשה את זה.
Harper - Reinstate Monica
2019-10-07 09:08:42 UTC
view on stackexchange narkive permalink

ניטרלי אינו קרקע. עליכם תמיד להפריד ביניהם. (אפילו בפאנל הראשי; אולם שם, יהיה לך קשר שיווי פוטנציאלי לאדמה ניטראלית, היחיד בבית).

אז חיבור בעל 4 חוטים עושה בדיוק את מה שהיית חושב: ניטרלי עד ניטראלי וקרקע לקרקע.

עם זאת, לפני הארקה, היה זה אוניברסלי להפעיל חיבור בעל 3 חוטים למייבשים ולטווחים. תעשיית המכשירים לא רצתה להתמודד עם שינויים מכיוון שחששו שהם יאבדו הרבה עסקים אם כולם יצטרכו לחווט מחדש את ביתם כדי לקנות מכשיר חדש. אז הם שכנעו את NFPA לקצץ אותם בחריגה, שם שלדת המכשירים "מקורקעת" עד ניטראלית. בכל מקום אחר, זה נקרא "קרקע bootlegging".

אז לחיבור בעל 3 חוטים יש שני חלקים: שלושת החוטים המתחברים כפי שהיית מצפה, וגם מגשר בין ניטראלי לקרקע.

NEC 110.3B דורש ממך לבצע את ההוראות והתוויות בעת התקנת מכשיר. ההוראות יכללו בהחלט הליך להמרה מ -4 שיניים ל -3 שיניים או להיפך. חפש את אותו מגשר קרקע ניטרלי, והסר אותו . במייבש שלך, אני מאמין שהחוט הירוק / צהוב אכן מחובר למסוף הנייטרלי בקצה השני שלו. ההוראות הספציפיות שלך (עמוד 17 חלק 8) מורות "לולאה בחזרה" את חוט האדמה הירוק / צהוב בחזרה למסוף הניטרלי, מה שהופך אותו לאינרטי. (למרות שזה נראה ממש מוזר).

נראה כי חוט האדמה הקטן שהסרת מחוץ לתחום ההוראות שציינתי. הייתי מחזיר את זה בחזרה.

הוא נקלע למצב בו נראה שיש קופץ נוסף ביחידה שלו שלא נדון במדריך ההוראות ...
ואכן, כפי שציין ThreePhaseEel, הקופץ הנוסף הזה (וסוגיית התיוג הכוללת של קרקע שמשמעותה ירוקה וההתקנה המקורית שיש לה שני ירוקים כאלה) היא שמביאה את האווז שלי לכאן.הארפר, אותו חוט ירוק קטן יותר, שהזכרת רק להחזיר אותו יכול להיות בסדר - זה באופן אינסטינקטיבי מה שהייתי עושה כאן: בצע את "הלולאה חזרה סביב הנייטרלי" עם החוט הירוק הגדול יותר (שאמור להיות לבן או בלפחות צהוב לדרישות התיוג, לפי הבנתי) ואז לחבר מחדש את החוט הירוק הקטן יותר - אבל אני עצבני לעשות זאת.אולי הגיע הזמן למולטימטר.
@ShaunMiller כן, הקטן שנמצא מחוץ לאזור ההתקשרות נראה מחוץ לתחום התיעוד, אז אני בטוח שהוא לא קשור.אני מנענע את ראשי לחוט הירוק / צהוב.** עם זאת, UL אישרה את זה **, אז ברור שהיא מגיעה מהם.UL בהחלט היה מחזיר אותם למקלחות כדי להשתמש בחוט לבן או אפור אם הם רוצים שהוא צבע את זה.צהוב ללא ירוק הוא רק עוד צבע חם בצפון אמריקה;אני משתמש בו למטיילים.
@Shaun: בהשראת תשובה זו לשאלתך, הסתכלתי שוב על המרה של 3 שיניים ל -4 שיניים שעשיתי בעצמי על המייבש שלי לפני כחודש בערך, וכמו שמצאת מגשר מהקרקע לנייטרלי.במקרה שלי, זה היה פשוט יחסית לנתק את המגשר (לאחר ההמרה שלי, הוא חלק בורג עם הקרקע מחוט הארבעה מוליכים מהתקע החדש) ואז השתמש בבוחן המשכיות כדי לוודא שאחרי הניתוק, כלחיבורי הקרקע במייבש הלכו רק לקרקע, וכל החיבורים הנייטרליים רק נייטרליים....
... החלק הקשה ביותר היה למצוא את הברגים הנסתרים שאפשרו לי לפתוח את לוח הבקרה על גבי המייבש כדי שאוכל להביט לאן נעלמו כל החוטים (אין ספק שסמסונג שלך תהיה שונה בתצורה).
@PeterDuniho כל הכבוד למצוא את זה.כן, כל עוד אין לך המשכיות בין N ו- G (למדוד בתקע NEMA 14), אתה מסודר.
Mirinth
2019-10-08 05:27:45 UTC
view on stackexchange narkive permalink

נשמע שאתה בדרך הנכונה. בתמונות יש כמה חוטים ירוקים, אז צילמתי את התמונה השנייה וסימנתי אותם.

Annotated copy of dryer cable wiring

חוט ירוק קטן (# 1)

זה מוברג למארז המייבש בתמונה הראשונה, אך רופף בתמונה השנייה. זה נועד לחבר ציוד פנימי (כנראה הטיימר / המחשב) למארז כך שיהיה לו קרקע. זה נשאר זהה בין אם יש לך כבל חשמל בן 3 או 4 שיניים, כך שתצטרך להבריג אותו למקומו כמו שהיה בתמונה הראשונה.

חוט כבל חשמל (# 2)

זהו החוט הירוק שיוצא מכבל החשמל שלך. זה לוקח כל חשמל שקרה במקרה (נניח, מחוט מס '1) ומעביר אותו בבטחה לקרקע. זה רק צריך להיות דפוק למארז המייבש, כנראה ליד סמל הקרקע הקטן. נראה שהוא כבר שם בתמונה השנייה, אז אתה לא צריך לדאוג לזה.

חוט ירוק עבה בתוך המייבש (# 3)

זה מוברג משמאל לגוש המסוף בתמונה השנייה שלך. אני חושד שזו רצועת קרקע, המחברת את מארז המייבש למסוף הנייטרלי.

אתה יכול לאשר זאת על ידי בחינת גב גוש המסוף. אם תסיר את שני הברגים החיצוניים על הבלוק, אתה אמור להיות מסוגל לשלוף את הבלוק החוצה מספיק כדי לראות את גבו. אם אתה עוקב אחר חוט מס '3, אתה אמור לראות את הקצה השני מחובר לצמיתות בחלק האחורי של המסוף הנייטרלי. אם כן, זו רצועת הקרקע שלך.

אם היא לא נראית כמו רצועת קרקע, צלם עוד כמה תמונות וערוך אותן לשאלתך כדי שנוכל לגלות החוצה מה זה באמת. אבל אני מוכן מאוד להמר שזו רצועת קרקע.

כדי להתמודד עם רצועת הקרקע, פשוט חבר את קצהו הרופף לאותו בורג כמו החוט הנייטרלי מכבל החשמל שלך. זה צריך להיות אותו מסוף אליו מחובר הקצה השני של החוט. זה אולי נראה קצת מוזר כאשר חוט הארקה מחובר למסוף הנייטרלי, אך מכיוון ששני הקצוות מחוברים לאותו מקום, זה יביא למעשה את רצועת הקרקע לעשות כלום. צריך להיות מקורקע כראוי ועל הקרקע והניטראלי להיות מבודדים כראוי זה מזה.

מגשרים למליטה מייבש הם בדרך כלל שבויים / שאינם ניתנים להסרה - בדרך כלל הנחת הקצה הנייד שלהם על הבורג הנייטרלי.
@ThreePhaseEeel: אני לא בטוח שאני מבין את התגובה שלך.האם אתה פשוט מתכוון שהשתמשתי במינוח שגוי?או שטעיתי איך לחבר את המייבש?חשמל ברשת מסוכן, אז אני רוצה לעשות את זה נכון.
שלום, ברוך הבא לשיפוץ הבית.תודה על התשובה;תמשיך לבוא.וכנראה שכדאי [לקחת את הסיור שלנו] (// diy.stackexchange.com/tour) כדי שתדעו איך כדאי לתרום כאן.
@Mirinth זה אומר שבעצם אתה לא יכול * "להסיר את המגשר" כפי שמתארת התשובה שלך
@ThreePhaseEeel אה, אני רואה עכשיו.תודה על המלכוד.ערכתי כדי לתקן את זה.
הכן מולטימטר על מנת לבדוק בוודאות, אך הרעיון שהירוק הזעיר ביותר יכול להיטחן מציוד מחשב פנימי, זו מחשבה גאונית שלא שקלתי, ואעשה את הבדיקות שלי מתוך מחשבה זו (שכלומר, אני חושב, שאני לא יכול לבדוק את זה ישירות, אבל לפסול דברים אחרים, אשמור על הסבירות הזו! :)).תעריך את הקלט שלך, Mirinth ו- ThreePhaseEeel!:)
bishop
2019-10-09 07:06:11 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני מאמין שהתשובה של מירינת 'נכונה, חוט הפס הירוק / הצהוב העבה הוא רצועת קרקע והחוט הירוק הקטן יותר הוא קרקע אלקטרוניקה. זו הסיבה:

יש לי יחידת סמסונג, דגם DVE52M7750W, עם פאנל דומה. כל החיווט בפאנל של יחידה זו תואם לשלך למעט רצועת הקרקע היא חוט לבן במקום פס ירוק / צהוב ויש תרשים חיווט מפורש המסמן אותו כקרקע רצועה. על יחידה זו, רצועת הקרקע מוברגת לאותו העמוד כמו הנייטרלי, כפי שניתן היה לצפות. החוט הירוק הקטן כלל אינו מעורב בחיווט בעל ארבע שיניים והוא נותר ללא בילוי .

זכור, המראה עשוי להטעות: הם עשויים להיראות דומים מאוד מבחוץ, אבל זה מה שבפנים הוא החשוב. תרשים החיווט בעותק מקוון של המדריך מציע לי לחבר את היחידה שלך ואת שלי באופן דומה, אך מומלץ לבדוק שוב.

maker's plate wiring diagram wiring as installed installation instructions for this modelשאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 4.0 עליו הוא מופץ.
Loading...