שְׁאֵלָה:
האם מישהו אי פעם השתמש ב- IdeaPaint?
Zippy
2011-03-28 15:15:34 UTC
view on stackexchange narkive permalink

מישהו שלח לי את הקישור אל IdeaPaint שנראה כצבע שהופך כל משטח ללוח לבן. זה נראה די מושך, אבל תהיתי:

  1. האם מישהו כאן אי פעם השתמש בו ואם כן האם הוא מרוצה ממנו?
  2. מה אם אני רוצה את הקיר שלי להיות לוח לבן מגנטי? מה אני יכול לעשות על הקיר (ואיך) לפני שמרחתי את צבע הלוח, כדי שהמגנטים נדבקים אליו?
שֵׁשׁ תשובות:
Asaf Chertkoff
2011-03-28 15:29:08 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני לא מכיר את המוצר הזה, אבל זה נראה כמו הדבר שאתה מחפש ...

היה פנטסטי אם ניתן להשתמש בו תחת צבע למחוק יבש!
אשתי השתמשה במשהו דומה לזה (הוא הונח במכחול, לא בפח ריסוס) מתחת לצבע רגיל וזה עבד מצוין.
shirlock homes
2011-03-28 15:35:48 UTC
view on stackexchange narkive permalink

עדיין לא השתמשתי ב- Ideapaint, אך אשתי מורה והשתמשתי במוצרים דומים אחרים בעבר כדי להכין עבורה לוחות למחיקה יבשה. הבחנתי בתצוגה בלואוס בשבוע שעבר במחלקת הצבע של צבע מחיק יבש. הייתי צריך לשחק עם זה, ונראה שזה עובד מצוין. אז הנקודה שלי היא שאתה יכול לעצור ליד Lowes ולנסות את זה ולבדוק מחירים תחרותיים וכו '.

אם אתה רוצה לוח מגנטי, אתה צריך להשתמש בלוח אחורי ברזלי. משהו העשוי או שכבת נייר פלדה. אלומיניום או נירוסטה אינם מגנטיים ולא יעבדו, לכן בקשו חומר ברזלי.

בדיוק ראיתי את התשובה של אסף על צבע מגנטי של קירלון. איזה רעיון אדיר! אם ניתן להשתמש בצבע קרילון זה מתחת לצבע המחיקה היבש, קיבלת שילוב מושלם. מניח שנצטרך לקרוא את הוראות קרילון בעיון ראשון.
היי, פשוט חיפשתי בגוגל וגיליתי את זה ... לא יכול להיות פשוט יותר מזה :)
יהיה עליכם להשיג כמה צבעים אלה ולנסות את המשולבת. עלול לקחת לי זמן מכיוון שאני לא גר בארה"ב ... אלא אם כן מישהו יכה אותי בזה ויפרסם את התוצאות שלהם :)
מנסיוני, הצבעים המגנטיים לא עובדים. אתה צריך כל כך הרבה שכבות שבשלב מסוים, זה יותר זול / קל יותר להשיג מעט מתכת ולצבוע את זה.
אני מסכים עם DA01. אחרי יום ארוך של הצבת פריימר מגנטי, רק מגנטים הניאודימיום הגדולים היו חזקים מספיק כדי להחזיק ניירות.
Kevin Vermeer
2011-10-20 22:24:11 UTC
view on stackexchange narkive permalink

לא השתמשתי בצבע לוח, אבל השתמשתי בצבע לוח. הערה אחת מניסיון זה: המרקם בכל שכבות הצבע הקודמות הוא משמעותי מאוד אם אתה מנסה לכתוב על הקיר. המרקם במקרה זה היה מגליל צבע רגיל; זה היה מוחשי למדי גם לאחר מריחת צבע הלוח. תרצה למרוח פריימר על המשטח בשכבות דקות בעזרת מרסס אם יש לך גישה לאחד כזה, או לשייף היטב אם המשטח שלך כבר צבוע ולא חלק.

כמו כן, קיר גבס ושכבות צבע אינם עמידים במיוחד לשימוש היום יומי. הלוח בשימוש נמוך שלי מזג אוויר די טוב. לאחר 8 חודשים של כתיבה בפעם האחרונה שמישהו הוציא את הכלב, ישנם דפוסי ללבוש שבהם הוא לא מוחק או לוקח את הגיר כמו פעם, אך הוא לא נחתך ולא נלבש בשום מקום. אני מוחק את הזמנים פעם בשבוע. אם אתה מתכוון להשתמש בזה לעתים קרובות, שקול לבחור מוצר אחר. רוב הלוחות האמיתיים הם על גבי לוחות קשיחים או שכבות גיבוי מפלדה.

האפשרות השונה שאני מציע היא להשתמש בלוח אריחים. הנה פאנל בגודל 4x8 עבה בגודל 1/8 מהום דיפו במחיר של 13 $. זה יקר מדי לציפוי הקירות בלוחות מסחריים, שנעים בין 150 $ ל -300 $ עבור גיליון 4x8, אבל לוח או אריחים זולים. מספיק לציפוי הקירות. (יש הטוענים כי IdeaPaint הוא גם יקר מאין כמוהו, אך ניתן להתווכח עליו). ניתן להרכיב את הלוחות בעזרת ברגים, אך הוא יבעבע. עליכם להדביק אותו לקיר או לחתיכה עבה יותר. של MDF או לוח קשיח שלא יבעבע. אתה יכול גם להשיג רצועות פלסטיק שמתפסות על פני הפערים כדי להפוך את המפרקים פחות מגונים. לאחר 14 חודשים של שימוש כבד למדי כלוח יומי במשרד הביתי שלי, אני יכול לומר שאני ' אני די מתרשם מהחומר הזה ולעולם לא ישלם את הסכומים המגוחכים שאחרים גובים כדי לקנות לוחות אמיתיים.

אני מאוד אוהב את משטח הלוח שציירתי על מקרר המרתף שלי, אבל אולי הייתי משתמש בנייר המגע של הלוח אילו ידעתי עליו באותה תקופה.
Shimon Rura
2011-03-29 21:11:36 UTC
view on stackexchange narkive permalink

עבדתי פעם במשרד שהיה לו קיר IdeaPaint גדול מאוד. לא עשיתי שום ציור, אבל כן השתמשתי בקיר כעל לוח לבן. התרשמתי למדי; הוא מוחק בערך כמו גם לוח לבן אמיתי, ובעל צבע לבן בוהק יפה. כמה ימים לריפוי, ואם אתה משתמש בו לפני שהוא נרפא, אתה יכול להכתים אותו לצמיתות. אז תיהנו אבל קראו את ההוראות!

Borek Bernard
2011-11-02 01:23:44 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Rust-Oleum מציע את שני הפריימרים המגנטיים האלה: כאן ו כאן. אני מאמין שניתן להשתמש בהם יחד עם IdeaPaint.

Walker
2011-11-02 16:30:39 UTC
view on stackexchange narkive permalink

ראיתי מערכות כמו " לוח ציורים קסמים" המשמשות בבריטניה והייתי מאוד נלהב מהן, לא צבע אלא עושה את אותה העבודה.

לוח הקסם עשוי קסם פוליפרופילן טעון סטטית. זה מאפשר לך ליצור לוח לבן מגליל בכל מקום ובשניות.

ראיתי את זה בארה"ב. לא למכירה ספציפית, אבל שכני הביא חבילה ממשרדו שמצא כשניקה כי הם כבר לא משתמשים בהם.


שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 2.0 עליו הוא מופץ.
Loading...