שְׁאֵלָה:
האם רצפת שעם ידידותית לחיות מחמד / עמידה?
DA01
2012-08-31 23:17:20 UTC
view on stackexchange narkive permalink

יש לנו כמה ארנבות לחיות מחמד. (אל תשאל ...;)

הם די טובים עם ארגז המלטה ... אולי מחבטים .900 אבל זה 10% אחרים מהזמן שעושה הרס על השטיח. פיפי ארנב די מגעיל ופעם בשטיח, הוא נשאר שם.

הבית הישן שלנו היה כולה פרקט וזה לא היה עסקה ענקית. אתה רואה את השלולית, אתה מגב אותה. עכשיו אנחנו צריכים לקרוע את השטיח הזה (בכל מקרה היה זול ומכוער) ולהחליף אותו.

אנחנו מעדיפים לא ללכת עם פרקט שכן שאר הקומה הראשונה היא פרקט ולעולם לא נשווה כל כך חשב שחומר מנוגד עשוי להיות טוב יותר. אני אוהב את הרעיון של קורק אבל אין לי מושג עד כמה זה הוכחה לחיות מחמד. האם הפקק האטום / המוגמר עמיד למדי? האם מישהו ימליץ על התקנה מסוג מסוים על פני התקנה אחרת? (אריחים? הצמד-למינציה? יריעות?)

האם רצפת פקק אטומה היא בכלל נקבובית? זה יהיה הדאגה העיקרית שלי.

שתיים תשובות:
Freya
2012-09-24 05:13:19 UTC
view on stackexchange narkive permalink

פקק אטום הוא בהחלט עמיד. בבית הורי יש פקק במטבח ובחדר המשפחה שהותקן לפני 25 שנה, והמקום היחיד שבו הוא מראה מעט בלאי הוא במקום במטבח שבו אמי מפילה דברים באופן קבוע והם העבירו את התנור. ומדיח כלים פנימה והחוצה לשירות. סכינים אכן ננעצות בו ולא מקפצות, מה שעשוי להשפיע על חדירות האיטום.

arnisz
2012-09-01 22:12:14 UTC
view on stackexchange narkive permalink

פקק אטום אטום בציפוי רב שכבתי. החומר נשאר עדיין רך. כל עוד הארנבונים לא מקבלים את הרעיון לכרסם את הפקק הכל בסדר.שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 3.0 עליו הוא מופץ.
Loading...