שְׁאֵלָה:
איך אוכל להפסיק את עבודת הצינורות שלנו "לפינג" בלילה?
Ditto
2015-11-25 21:28:42 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני בקנדה, והבית שלנו קצת יותר מבוגר, ~ 20 שנה, ונדמה שעבודת הצינורות משמיעה רעש "פינג" חזק די בלילה. אני מניח שזה נובע ממזג אוויר קר יותר באופן כללי, והאוויר החם מהתנור המחמם את הצינור עובד.

אולם הרעש אכן מפריע לאשתי ואני מחפש עצות בנושא כיצד לפתור זאת. (נכון לעכשיו אטמי אוזניים הם אפשרות בה אנו משתמשים לפעמים :)) מכיוון שאני ישן כבד יותר, זה לא ממש מפריע לי למרות ששמעתי את זה. זה לא נשמע במהלך היום; יש יותר מדי רעש שמסווה את זה, אז אני מקווה שזה עוזר להבין כמה זה "חזק".

אף פעם לא ממש הבחנתי בכך בבתים קודמים, אז אני סקרן עד כמה זה "נורמלי" הוא, ואם ישנן שיטות "פשוטות" לתיקון הבעיה? (אני לא באמת רוצה לקרוא מישהו שיחליף את כל צינורות הצינור.)

האם אני יכול לעשות משהו פשוט כדי להפחית האם יש משימה פשוטה יותר שאוכל לשכור מישהו שיעשה כדי לזהות את "אזור הבעיה" ולתקן / לתקן אותו?

היכן ממוקמת עבודות התעלה שלך? האם עבודת הצינור עוברת בעליית גג לא גמורה או שהיא עוברת בתוך חלל מוגמר בו שינויי הטמפרטורה יהיו הדרגתיים יותר? כמו כן, האם אתה בטוח שהוא קיים במהלך היום? אני שואל למקרה שזה יכול להיות רעש הקשור ליצור לילי כמו עכבר.
דרך אזור מוגמר. נראה שהרעש הגדול ביותר מגיע מאוורור / צינור בחדר ההורים בקומה השנייה. עבודות צינור בקומה בקומה השנייה, תקרת הקומה הראשית מעל / ליד דלת הכניסה. דלתות כניסה חדשות, לא הבחינו בנסיעות קרות, לא נצפו אובדן חום גדול באזור.
לא עכבר ... אני מודה שנלחם גם בעכברים, אבל יש להם שליטה טובה :) וכן, אני כן יודע מה ההבדל בין צליל (למשל גירוד לעומת פינג). זה בהחלט פינג מתכתי בתוך עבודת התעלה.
רק הייתי צריך לוודא מכיוון שאני לא תמיד יכול לדעת איך נשמע "פינג" למישהו אחר. האם אתה בטוח שזה לא סיבוב, סיבוב או קלש קל? :-)
קח שלווה של מתכת. קח שיש. זרוק אותו מכ 20-30 ס"מ למעלה ...;) אני מנחש שזה יהיה בערך דומה ... אנחנו מקבלים את זה .. לפעמים .. בערך פעם ב 5 דקות ...
@statueuphemism: רק כדי להבהיר ... יש לי מספיק ידע כדי לדעת בביטחון טוב מה הרעש ... אני פשוט לא לגמרי בטוח איך לעצור את זה;)
אם אתה יכול להגיע לצינורות, תוכל לצמצם אותו למפרק ספציפי אחד או יותר. כאשר הם "פינגים", נסה לדחוף בעדינות חלקים שטוחים שונים ולראות אם אתה יכול לעורר את הרעש; אם כן, יתכן שתוכלו יותר להתמקם מהיכן הוא מגיע.
חָמֵשׁ תשובות:
personal privacy advocate
2015-11-25 22:22:43 UTC
view on stackexchange narkive permalink

לפעמים עבודות צינור בלחץ וחום עלולות לחוות עיוות פתאומי המכונה בדרך כלל שימורי שמן. זה המקום שבו חתיכות מלבניות גדולות של צינורות קופסאות מכילות צלעות נוקשות כדי למנוע סטיה בלחץ. אם פאנל מסוים מותקן בצורה נכונה (או לא נכונה), הוא יכול להתגמש זמנית כשהוא מתחמם. זה בדרך כלל במקביל לפינג חזק כמתואר. זה בדרך כלל חוזר על עצמו כשמחזור החימום מסתיים, הוא מתקרר והוא חוזר לצורתו המקורית. אם אתה יכול למצוא את חלק הצינור הספציפי שעושה את זה, אתה יכול לעצור את זה על ידי הדבקת צלחת דעיכה (פיסת דיקט או פלדה) על הצד החיצוני של לוח התעלות הפוגע.

isherwood
2015-11-25 21:41:03 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני מתמודד עם אותה בעיה בביתנו "החדש" (בציר 1992). ריצות צינור ארוך מתרחבות ומתכווצות עם מחזורי התניה. במקומות בהם הצינור מוחזק בחוזקה כנגד מסגרת הבית או חפצים אחרים, החלקה פתאומית גורמת לקפיצות או חריקות.

פתרונות כוללים בדרך כלל 1) אבטחת הצינור בצורה יעילה יותר בנקודת המגע כדי שלא תוכל לנוע כנגד העץ, 2) הרפיית התוספים כך שתוכל לנוע בפחות רעש, או 3) סיכה נקודות מגע עם משהו כמו שעווה כדי לאפשר החלקה חופשית יותר.

כדי להקל על המיקום והאבחון, אפשר לבית להתקרר מעט על ידי כיבוי התנור, ואז להפעיל אותו ולהאזין. זה עשוי לעזור שיהיו מספר אנשים בהישג יד כדי לאתר את הבעיה במהירות רבה יותר, מכיוון שהיא עשויה להפסיק להרעיש ברגע שהדברים מגיעים לטמפרטורת ההפעלה.

soundguest
2015-11-26 08:10:58 UTC
view on stackexchange narkive permalink

ישנם כל מיני בולמי צלילים מיוחדים לתעלות. הם אינם קצף אקוסטי קליל בצורת ארגז ביצה, אלא כבד מאוד וגמיש במקצת, אך לא קפיצי. הם מורידים את פקטור Q של הפח.

מקמאסטר מוכרת אותם: http: // www.mcmaster.com/#sound-control-duct-silencers/=zyyku7

Sound absorber

באותו דף יש גם ציפויים לבקרת קול שעובדים על פי אותו עיקרון, תוכלו למצוא אותם בכל חנות מכוניות לשיכוך מכוניות.

Jeff
2018-09-11 09:11:02 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אם יש לך נקודות ש"שמן יכול "פנימה והחוצה. אתה יכול להשיג מתכת זוויתית מד קלה. אורכים בצורת L. חתוך אותם לרוחב הצינור. קדחו בהם כמה חורים. חבר אותו באמצעות ברגי מתכת על פני המקום המתגמש פנימה והחוצה. החזרת האוויר הקר שלי עשתה את זה. זווית אחת מכל צד של הריצה האנכית הארוכה לתנור פתרה את הבעיה. התיקון הזמני הראשון שלי היה כמה חלקים של 2x4 שהוחזקו חזק עם רצועת מטען. שמירה על הפח המתכופף פנימה.

Don Becker
2017-10-16 18:09:23 UTC
view on stackexchange narkive permalink

היה לנו סוג של גומי שהוחדר בין התושבות והתעלות שעזר מאוד.

אנא הוסף תמונה כדי שאנשים יידעו על מה אתה מדבר.
זו תשובה שעלולה להיות טובה. אנא הרחב עם תיאור מפורט יותר, תרשים תמונות.


שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 3.0 עליו הוא מופץ.
Loading...