שְׁאֵלָה:
תנור טוסטר גורם לאורות המטבח שלי להבהב
mrb
2014-05-31 00:54:27 UTC
view on stackexchange narkive permalink

היום קיבלתי תנור טוסטר חדש. כשזה מתחמם, אורות המטבח שלי (מחוברים לשקע סמוך) מהבהבים / דופקים.

מה אני יכול לעשות כדי להפחית את ההבהוב?

אם אני לקבל מזגן, האם אוכל להעביר אותו על אספקת החשמל לתנור הטוסטר, כך שהמכשיר לא ישפיע על שקעים אחרים בבית? נראה שמזגני חשמל מיועדים בדרך כלל לשימוש במכשירים שברצונך להגן עליהם, ולא במכשיר שגורם לבעיה; האם זה עובד בשני הכיוונים?

אני בקנדה, אז הספק החשמל שלי הוא 120 וולט ב 60 הרץ.

ערוך - פרטים נוספים:

  • תנור טוסטר חדש: Breville BOV800XL "תנור הסעה חכם", 1800W
  • תנור טוסטר ישן (אין בעיה מהבהבת): המילטון ביץ ', הסעה, 1440W
  • מיקרוגל באותו שקע (ללא מהבהב מהבהב): מהפך Panasonic, פלט 1100W, כניסת 1200W

תנור הטוסטר החדש לא מציג את הבעיה המהבהבת אם אני מצליח; רק אם מדובר בחימום במצב "אפייה" (גם כאשר מאוורר הסעה מופעל וכיבוי). האורות מעומעמים כשאני מכוון את תנור הטוסטר למצב כלשהו, ​​אבל על "טוסט" הם לא מהבהבים; הם פשוט מעומעמים ונשארים עמומים עד שתנור הטוסטר נכבה.

ההבהוב קורה בסביבות 8 הרץ (אבל קשה לדעת בוודאות). הנחתי מד Kill-a-Watt על הנורות (שהודלקו) וקיבלתי את הקריאות הבאות, אך הוא מעדכן את התצוגה רק פעם בשנייה:

  • טוסטר כבוי: 118.7. 119.2 V
  • טוסטר על "טוסט": 117.1 .. 117.6 V
  • טוסטר על "אפייה": 117.2 .. 117.4 V, מהבהב

גוף התאורה מותקן מעל השיש, ולא גוף התאורה הראשי למטבח; יש לו שלושה שקעים המדורגים 50W כל אחד ומתג הפעלה / כיבוי יחיד (ללא בקרת דימר). אני לא יודע איזה סוג נורות הם מכילים, אבל אני חושב שהם נורות ליבון:

Bulb photo 1 Bulb photo 2

נראה כי שום אורות אחרים לא מושפעים (כלומר. אורות התקורה, תאורת מכסה המנוע, או גוף תאורה פלואורסצנטי מעל הכיור).

אני מניח שהתנור טוסטר עושה דבר PWM כשהוא על האפייה? אני לא יודע בוודאות, אבל ההבהוב מאוד מסיח את הדעת.

זהו בית ישן (100 שנה השנה, אני חושב) אבל החיווט עודכן בעשור האחרון, אני מאמין. אני שוכר כדי שלא יהיה אפשרי לעשות משהו בעניין החיווט וההתקנה (אבל אני מניח שאוכל להפעיל כבלים מאריכים).

איזה סוג של אורות? זוֹהֵר? פלורסנט? לד? ניתן לעמעום או לא? איזה יצרן ודגם של תנור טוסטר?
נקודות טובות @Kaz,. הוספתי פרטים נוספים.
אפייה דורשת ויסות טמפרטורה. אם התנור עושה תדירות PWM כלשהי, ההבהוב יכול להיות רק תוצאה של אינטמולציה ("פעימות") בין הבהוב האור של 120 הרץ (שבדרך כלל אינכם תופסים) לתדר הפועם בו השתמש התנור (נניח שהיה 128 הרץ: 128 - 120 - 8 הרץ.)
האם היציאה במצב טוב (או טוב יותר)? אם הוא ישן ומגעי השקע אינם תופסים היטב את החודים, יש להחליפו.
חָמֵשׁ תשובות:
Dave Tweed
2014-05-31 01:18:41 UTC
view on stackexchange narkive permalink

הבעיה אינה בטוסטר, והוספת "מזגן חשמל" לא תעזור. זה פשוט שואב הרבה כוח מהשקע, ועכבת החיווט בין השקע ללוח ההפצה גורמת למתח בשקע לרדת מעט.

באופן כללי, מעגלי התאורה והמשטח. מעגלי מכשירים צריכים להיות על מפסקים נפרדים מלכתחילה, כך שתקלה במכשיר לא תשאיר אותך בחושך עם מצב שעלול להיות מסוכן (חפצים חמים ו / או מסתובבים).

כדאי לך לנסות לעבוד ציין אילו שקעים במטבח שלך נמצאים על איזה מעגלים, והפעל את הטוסטר במעגל נפרד מזה שאורותיך מחוברים אליו.

זה סביר. יש לי מנורת מטבח ראשית במעגל נפרד; כנראה שהמוצא היחיד שנפגע הוא זה שליד הטוסטר. אני פשוט סקרן למה זה מעולם לא קרה עם המיקרוגל שלי או עם הטוסטר הישן שלי (סליחה, רק הוספתי רק פרטים נוספים לשאלתי). זה גם לא קורה בכל המצבים על הטוסטר; אולי זה עושה משהו מיוחד ב"אפות ".
הייתי חושב שזה נגרם מהתנגדות החוטים, וטוסטר ונורות איפשהו חולקות חיווט. באיזו דרך יכולה עכבה לשחק תפקיד?
עכבת @VolkerSiegel: היא פשוט מונח כללי יותר, הכולל התנגדות ותגובה. כן, במקרה זה ההתנגדות היא הגורם המשמעותי ביותר.
אני חושב שזה יותר מסובך מאשר סתם "לצייר יותר מדי כוח". ההבהוב קורה רק במצב "אפייה", המושך 1500 וואט. מצב "טוסט" שואב 1800 וואט אך אין הבהוב. (יש לי את אותו טוסטר ואותו סוגיה).
@mpoisot: במצב האפייה, התנור מפעיל ומכבה את האלמנטים בתדירות גבוהה בכדי לשמור על טמפרטורה מוגדרת, מה שהופך את ההבהוב לברור. במצב טוסט, האלמנטים פשוט פועלים בשעמום לאורך כל הזמן, כך שההבהוב היחיד מתרחש ממש בתחילת הדרך ובסוף המחזור. אני בטוח שאם תחפש את זה, תראה את זה.
Arluin
2014-05-31 03:44:45 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני ממליץ לך לבדוק בכבל החשמל של הטוסטר לאיתור חום (כבל, תקע, שקע בקיר). אני גם ממליץ לך לבדוק אם יש חום בלוח המעגל באמצעות מכשיר לחישה מרחוק כלשהו כמו אקדח מדחום אינפרא אדום (או במקרה הגרוע ביותר ויזואלית לבדיקת סימני חום מוגזם כמו התכת בידוד).

הייתה לי בעיה דומה והתברר שהחיבור בלוח המעגל לא היה נכון. הפעלת מכשיר בעל עכבה גבוהה גרמה לקשת במפסק ולמעשה המיסה את הבידוד על החוט.

הקשת גרמה להבהוב באורות.

paul
2014-05-31 06:27:24 UTC
view on stackexchange narkive permalink

בקנדה ובארה"ב, שקעי המטבח מחוברים כך שהתקעים העליונים בשקעים הסמוכים הם מעגל A, והתקעים התחתונים הם מעגל B. כן, זה מוזר (וכאב מלכותי לאנשים שמבצעים את החיווט) אבל זה מסביר מדוע המעגלים העליונים והתחתונים אינם מתנהגים באופן זהה.

תנור הטוסטר שואב כוח רב, אך הוא לא אמור לעמעם כל כך הרבה מעגל תאורה פשוט. ייתכן שיש לך בעיית חשמל חמורה, אלא אם כן אתה בטוח מספיק לבצע את העבודה שלך, התקשר לחשמלאי כדי למשוך את השקעים והמפסק. אני לא אספק הוראות - אם אתה עוד לא יודע לעשות זאת, התקשר למישהו. עשו זאת בקרוב, כמו היום, או לפחות לפני שביתכם נשרף.

העברת תקעים מסביב עשויה "לגרום לבעיה להיעלם", אך אם יש לכם חיבורים מאוכלים זה פשוט יהפוך את הבעיה לפחות ברורה יותר מכיוון שהיא לאט לאט מחמיר.

"בקנדה ובארה"ב שקעי מטבח מחוברים כך שהתקעים העליונים בשקעים הסמוכים הם מעגל A, והתקעים התחתונים הם מעגל B." ......... זה בכלל לא נכון לגבי ארה"ב. . או לפחות זה נדיר ביותר.
מה שכתבת יכול להיות ** דרך נפוצה ** לחבר אותם, אבל זה לא תמיד המקרה. (אני לא חושב שאי פעם נתקלתי בבית המחובר ככה).
לא מספיק נפוץ כדי ששמתי לב לזה בכל בית שאי פעם גרתי בו. אולי דבר אזורי? מיקום בארה"ב.
William
2015-07-10 00:02:13 UTC
view on stackexchange narkive permalink

החלפתי לאחרונה גם תנור טוסטר בתנור חכם של Breville, והאורות מהבהבים רק כשהוא במצב המשתמש במאוורר הסעה. הוספתי מסנני פריט לקו החשמל, מה שהפך את הבעיה לקולית. זה גורם לי להאמין שמאוורר ההסעה מונע באמצעות אפנון רוחב דופק (PWM), וכי יישומו של ברוויל בעצם הופך את הטוסטר למשדר, באמצעות קו החשמל כאנטנה. הפיתרון האמיתי היחיד לסיים את ההבהוב (וזה מורגש באופן דרמטי יותר עם נורות LED) הוא להשיג מותג אחר של תנור טוסטר.

sborsher
2014-06-05 00:10:58 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני מציע לך חשמלאי להתקין חיווט ייעודי למטבח שלך. יתכן שאתה יוצר סכנת שריפה המושכת סוג זה של זרם דרך החיווט הישן.שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 3.0 עליו הוא מופץ.
Loading...