שְׁאֵלָה:
מה הדבר הזה על קיר המוסך שלי?
Todd O'Bryan
2016-07-16 03:27:38 UTC
view on stackexchange narkive permalink

בדיוק קניתי בית בשנה שעברה ויש את הדבר הזה עם מה שנראה כמו חוט באמצע מערכת החשמל. שתי התמונות מציגות את הדבר שנאמר מרחוק וקרוב.

מה זה הדבר הזה?

distance

close up

לשם התייחסות, הבית נבנה בשנות ה -50 ונמצא באזור המפרץ בקליפורניה.

תמונות מעולות! שווה בהחלט אלפי מילים ....
שתיים תשובות:
keshlam
2016-07-16 03:31:50 UTC
view on stackexchange narkive permalink

שנאי. ככל הנראה עבור פעמון הדלת, אולי עבור פקדים חוטים לפתיחת דלתות המוסך. ה"מחרוזת "היא חוט מתח נמוך המבודד מבד, אשר נהג להשתמש בו למטרה זו.

מְשׁוּנֶה. לאן ילך חוט המתח הנמוך משם? האם זה יהיה באותו צינור מתכת עם חוט המתח הגבוה או שמא הוא מאחורי הפנלים? בימינו, האם זה נורמלי לקרב את השנאי לפעמון הדלת? (סליחה ששאלתי שאלות נוספות, אבל בהחלט אקבל את תשובתך!)
מעולם לא מצאתי הרבה אם נימוקים למיקום שנאי הפעמון - או זה למעגל התרמוסטט, שהוא גם בדרך כלל 24 וולט -. מהתצלום שלך נראה שחוט הפעמון חוזר לקופסה ולצינורות, אבל אני לא בטוח.
@keshlam זה יכול מאוד לשרת מספר התקני מתח נמוך ולכן אין להם מיקום הגיוני.
Harper - Reinstate Monica
2016-07-18 05:43:25 UTC
view on stackexchange narkive permalink

זוהי דרך נפוצה להתקנת שנאי מתח נמוך של 24 וולט. אלה משמשים לתרמוסטטים של HVAC, פעמוני דלתות, בקרות לפתיחת דלתות מוסך ויישומי "בקרה" אחרים. (למשל, אם אתה מחבר תרמוסטט של Nest ומחפש את חוט "C", זה אחד כזה. השני הוא ה- "R".)

הנה, השנאי הוא חלק מ- לוח כיסוי של תיבת צומת. החלקים של חיווט הרשת 120 / 240V של חיבור השנאי מיוצרים מאחורי פלטת הכיסוי, כלומר בתוך תיבת הצומת שבה קוד דורש שהם ייצרו. ה- 24VAC נמצא בשני המסופים החשופים. זה תואם את דרישות ה- NEC כי חיווט במתח נמוך לא יופעל באותם מסלולי מירוץ כמו חיווט ברשת.

התקנה זו אינה תקינה מכיוון שהספק 24 וולט מועבר חזרה לצינור עם חיווט לרשת. עליו לנסוע בבית בכבל תרמוסטט משותף, או לפחות, בצינור משלו.

כמו כן, שנפר / צלחת כיסוי זו "נפרצה" לקופסה שאינה בגודל המתאים לפלטת הכיסוי. זה לא יכול להיעשות אלא אם כן היצרן ביקש מ- UL לרשום את המוצר שישמש בדרך זו. מה שכן יכול להיות ... מכיוון שחורי הברגה הנמצאים בשימוש נראים כמו ציוד מקורי.שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 3.0 עליו הוא מופץ.
Loading...