שְׁאֵלָה:
האם אוכל להאריך חוט הארקה חשמלי עם מלחץ חוט נחושת?
oscilatingcretin
2012-01-22 04:26:03 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני עובד עם שקע חשמל ואני זקוק לאורך נוסף על חוט האדמה. זה לא נראה בלתי סביר שאוכל לצרף שלושה סנטימטרים נוספים לקיים ולחבר אותו בעזרת לחיצה מחוט נחושת. האם מישהו רואה בעיה עם זה?

אין לי רפיון נוסף בשאר החוטים, ולכן אני לא מצליח למשוך את זה עוד יותר.

This is the type of crimp I am talking about, but I guess it's crimp sleeve

איזה חוט מד? האם אתה יכול להבהיר למה אתה מתכוון "לחיצה על חוט נחושת"? אולי קישור למוצר ספציפי? שקלת אגוזי תיל ומחברי חוט דחיפה?
חוט 14 מגגים. עדכנתי את שאלתי בתמונה. אני מניח שזה נקרא למעשה שרוול מלחץ. אתה מכניס את חוטי האדמה דרכו ואת לוחץ אותו בעזרת צבת.
פשוט הבחנתי במשפט האחרון בתגובה שלך. מעולם לא חשבתי להשתמש באגוז חוט מכיוון שאני מדמה אותם רק לחוטים חמים / ניטרליים. אני מניח שהם יעבדו כך גם עבור חוטי קרקע. אני אתן לזה זריקה בעוד כמה ימים.
@oscilatingcretin - נכון של ג'יי, אתה יכול להוסיף חוט על לוחץ ולחבר אותו לקרקע על השקע / שקע. ג'יי צריך להוסיף זאת כתשובה ועליך לבחור בתשובה ולתת לו גם הצבעה מעלה.
אחד תשובה:
shirlock homes
2012-01-22 22:09:06 UTC
view on stackexchange narkive permalink

מבחינה טכנית, עליך לסובב את חוט הארקה החשוף להארכה לקצר ולאבטח אותו באחד מלחצי הנחושת כמו שתארת. אגוז תיל בוודאי יעבוד, אבל הוא צריך להיות ירוק. מבחינה מעשית, כך או כך, כל אחד מהם יעבוד ויהיה בטוח, רק עניין אם ברצונכם לעמוד בסטנדרטים הנוכחיים של NEC.

זה מה שעשיתי (סובב ואבטח בעזרת שרוול מלחץ נחושת). תודה על ההרגעה.
@shirlockhomes אתה יכול להצביע לי על המאמר ב- NEC שאומר להשתמש באגוזי תיל ירוקים? חיפשתי וחיפשתי ולא הצלחתי למצוא אותו (למרות שהם כן משתמשים בחלק מהשפה המוזרה, יכול להיות שאני פשוט קורא אותה לא נכון). מנסה ללמוד כמה שאני יכול, כדי שאוכל לתת תשובות טובות יותר.
רק למעקב, איפה אפשר להשיג חוט הארקה נוסף? האם גם אגוז תיל יעבוד? אם חוט האדמה הקיים אינו נחושת, איזו מתכת אחרת יכולה להיות (זה נראה כסוף)?
חלק זה אינו נכון: "... אך עליו להיות ** ירוק **." אגוזי תיל מקודדים בצבע על סמך גדלי החוטים שהם יכולים להכיל, ולא ירוקים לקרקע / לבנה לניטראליים וכו '. ראה http://en.wikipedia.org/wiki/Twist-on_wire_connector#Color_code ישנם אגוזי תיל ירוקים מיוחדים לחוטי הארקה וחור לעבור דרך חוט לולאה (למשל לחיבור למתג, שקע או התקן) המיוצרים מאת [** כמה ** יצרנים] (http://www.idealindustries.com/prodDetail.do?prodId=greenie-grounding-connectors&div=0&l1=grounding), אבל אני לא יכול למצוא בשום מקום ב- NEC איפה הם נדרשים לשמש.
@Juggernaut התשובה אומרת "צריך", לא "חייב". ברגים ירוקים, אגוזי חוט וכו 'משמשים בדרך כלל עם חוטי קרקע גם אם אין דרישה רגולטורית ספציפית לעשות זאת.


שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 3.0 עליו הוא מופץ.
Loading...