שְׁאֵלָה:
כיצד מחליפים חסרי תריסים אנכיים חסרים?
cmcginty
2012-04-25 04:53:11 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני צריך עצות לגבי תריסי ויניל אנכיים לדלת מסך. כרגע חסרים לי 4 או 5 מהתריסים. האם עלי לקנות לוחות להחלפה או סט חדש? האם כשאתה קונה אותם, האם החנות תחתוך אותם לגודל, או שזו בכלל אפשרות? מחפש עצות כלליות כיצד להמשיך.

אתה יכול לחתוך כמה מהם בחנות (לואו, למשל)
וודא שהקליפסים המחזיקים את התריסים עדיין טובים ... אלה תמיד היו נקודת תורפה.
אחד תשובה:
KeithS
2012-04-25 21:46:51 UTC
view on stackexchange narkive permalink
האמת, ערכות תריסים אנכיות כל כך זולות יחסית שאם איבדת / שברת את כל כך הרבה לוחות הייתי שוקל ברצינות להחליף את כל התריס האנכי. ישנן ערכות עיוור זמינות בחנויות HIW במחיר זול כמו 20 דולר. גם אם אתה לא רוצה להחליף את כל העניין בפועל, ערכה כזו היא זולה מספיק כדי להצדיק קניבליזציה לחלקי חילוף, כך שתוכל לקנות ערכה זולה עם לוחות צבע זהים לזה שיש לך, ופשוט לזרוק הרחק את מכלול המסילה, תוך שמירה על לוחות האחסון למועד שבו נשברים עוד לוחות (והם יעשו זאת; זו ערובה).

ככל שאי פעם הצלחתי לדעת, לוחות עיוורים אנכיים חלופיים אינם נמכרים בנפרד. היותם עשויים מוויניל, עליהם להיות מאוחסנים שטוחים במהלך המשלוח, אחרת הם לעולם לא יתלו נכון. זה הופך את האריזה, הגרב והמכירה של לוחות חלופיים להצעה גדולה יותר ממה שאתה יכול לחשוב. לאחר מכן, עליהם לשמור על מבחר ערכות צבעים פופולריות במלאי זמן רב לאחר שהצבע או הדפוס הופסקו (סט עיוור אנכי יכול להימשך שנים אם לא יעשה בו שימוש לרעה, אך בסופו של דבר אותם לוחות יתפרקו בחיבור למסילה, או מפוצלים לאורכם כאשר מקפלים אותם לשניים בטעות). הכל כדי למכור אותם תמורת דולר לדולר. זה פשוט לא שווה את זה ליצרן או לקמעונאי.

בכל מה שקשור לחיתוך לאורך, גובה ברירת המחדל של התקנת תריסים אנכית הוא זה של הפתח הסטנדרטי, 84 "(7 רגל). אתה לעיתים רחוקות מאוד לראות תריסים אנכיים בחלונות (אם כי זה יכול לקרות) ולכן יש פחות דרישה להתאמה אישית. עם זאת, כל HIW אמור להיות מסוגל לחתוך תריסים אנכיים לאורך באמצעות אותו ציוד שהיו משתמשים לחיתוך תריסי חלון (אם לא באותה שיטה). אני בספק אם כן שהם יכלו להתאים את רוחב ערכת העיוור. בניגוד לתריסים אופקיים כמו לחלונות, לתריסים אנכיים מוטה כי הבר מורכב לאורך כל המסילה עם מיסבים בשני הקצוות. של המסילה ההיא ובכל זאת מצפה שהיא תעבוד.

הם לא קשים לקצץ את עצמך, אם אי פעם תצטרך. אם יש לך מסור קוצץ או משהו דומה ולהב לוח. למרות שהם רזים מנסים לעשות את זה ב -2 מעברים, נראה שהם לא מתפצלים ככה.
ניסיתי לחסוך כסף ולא הבנתי שסט חדש הוא 20 דולר בלבד. הצלחתי לקצץ את הגובה בעזרת חותך ארגז וקצה ישר ממתכת. בסופו של דבר היה ממש קל.


שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 3.0 עליו הוא מופץ.
Loading...