שְׁאֵלָה:
מסמרי ריצוף מעץ מראים דרך דיקט מלמטה
Denise Westland
2020-02-14 01:58:15 UTC
view on stackexchange narkive permalink

שלום לפני 8 שנים התקנו רצפות עץ בכל הדירה שלנו. באותה תקופה שאלנו את העמותה שלנו אם זה משהו שאנחנו יכולים לעשות. לא היינו בטוחים אם הקרן או הדירה יקיימו את כל הפרקט. הם אמרו שזה בסדר.

הייתי במרתף שלנו - זה לא גמור - ושמתי לב שהציפורניים נדבקות דרך הדיקט הבחנתי גם בחלקיקי עץ על הרצפה. מה שמוביל אותי להאמין שהדיקט מתפרק. אולי יש גם סדק בדיקט. אני לא יודע דבר על דברים מסוג זה. האם אנשי מקצוע יכולים להודיע ​​לי אם זה תקין? אני מתחיל לשאול אם זה היה בסדר להתקין את העצים הקשים האלה מלכתחילה. תודה בחביבות!

ברוך הבא.אנא [צא לסיור] (https://diy.stackexchange.com/tour) כדי ללמוד כיצד להשתתף באתרי Stack Exchange.
תמונה אומרת אלף מילים.שקול לכלול אחד או שניים.
אין שום דרך לדחוף מסמר דרך דיקט מבלי לפצל את הצד האחורי של הדיקט, אלא אם כן אתה קודח את החורים ... זה אומר שהתפלה היא נורמלית
אחד תשובה:
isherwood
2020-02-14 02:02:22 UTC
view on stackexchange narkive permalink

לרוב, כל מה שמוצמד לדיקט נדרש כדי שהציפורניים יחדרו מעבר לסומק עם החלק התחתון / האחורי של הדיקט. זאת בכדי לתת תפיסה מקסימאלית אל שוק הציפורן. מה שאתה רואה הוא נורמלי וצפוי לחלוטין. דוגמאות נוספות הן שלבקת חוגרת קירוי וחיפויי ויניל.

פסולת העץ על הרצפה היא תוצאה של רטט רגיל שגורם לרסיסים לרדת לאורך זמן. זה לא גורם לבהלה, וכדי למנוע את זה בעתיד לעשות קצת מטאטא או לשפשף את החלק התחתון של תת הרצפה כדי להפיל את הרסיסים בבת אחת.

תודה שענית!אני לא יכול לפרסם את התמונה ולא בטוח למה.האם אתה יודע אם מקובל שהדיקט מתפרק מעט?נראה שזה התחיל להתפצל רק באחד מהם.
העורך יסביר מדוע.זה כנראה בגלל שאתה חדש.לארח את התמונה במקום אחר ולקשר כאן.אצטרך לראות את זה כדי להגיב.
באופן ספציפי re: דיקט "מתפרק" - הוא עשוי בשכבות מרובות - בדרך כלל חמש עד שבע - עם תבניות תבואה חוצות.כְּלוֹמַר.שכבה אחת תהיה צפון-דרום והשנייה מזרח-מערב.זה הופך את הלוח הכללי לגמיש הרבה יותר משכבה אחת.מה שאתה רואה הוא פיצול של (בעיקר) שכבה אחת, והיא אינה מתפשרת על יריעת הדיקט הכוללת.


שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 4.0 עליו הוא מופץ.
Loading...