שְׁאֵלָה:
כיצד ניתן לתקן מנורת פתיחת דלתות מוסך הנפתחת בשקעיה?
TelegramSam
2011-01-04 08:03:21 UTC
view on stackexchange narkive permalink

האור שבפתח דלת המוסך שלי הולך ומשתחרר בשקע התאורה וגורם לכך שהוא לא עובד. מתן סיבוב קל כדי להדק אותו מתקן אותו באופן זמני, אך הוא משתחרר שוב תוך כשבוע. אני מניח שרטט הפותח הוא שגורם לבעיה.

כיצד אוכל למנוע מהנורה להשתחרר בשקע?

ארבע תשובות:
BrianK
2011-01-04 20:14:48 UTC
view on stackexchange narkive permalink

ראשית נתק את הפותחן. עכשיו הסתכל בשקע האור. בדוק אם לשונית המתכת הקטנה בתחתית כמעט שטוחה. משוך אותו בזהירות מעט כדי להפעיל יותר מתח קפיץ לנורה. כמו כן, הם נהגו למכור נורות ליבון "שירות גס" לפותחים, אבל היה לי מזל טוב עם פלואורסצנטים קומפקטיים.

כבה את המתח לפני שתעשה זאת, במפסק. המתג אינו מספיק - תלוי איך הוא מחובר, חלק מהשקע עשוי להיות חם. כמה שניות שבילו בכיבוי המפסק כדאי לא להתחשמל.
אל תדאג לכבות את המפסק אם תנתק את הפותחן. מעולם לא ידעתי שמטען חשמלי יעבור לפותח ה"לא מחובר לחשמל ", אלא אם כן מדובר בסרט מצויר או על ציידים רפאים!
רוב הפותחים מחוברים באמצעות שקע / תקע סטנדרטי, שם ההערה של דוד מדויקת. אם שלך מחובר לחשמל, כבה את המפסק, כמו שאומר גרגמק.
על כל ארבעת שקעי התאורה שלי, המגע בתחתית השקע והנורה היו מאוכלים. זה היה רק ​​אחרי 4 שנים. השתמשתי בנייר זכוכית גם במגע השקע וגם בתחתית הנורה ועכשיו יש לי חיבור מעולה.
Jeff Widmer
2011-01-04 08:18:49 UTC
view on stackexchange narkive permalink

נסה מותג אחר של נורות. למותג אחר יכול להיות בסיס מעט גדול יותר או שיהיה לו מעט יותר חיכוך כדי למנוע מהנורה להשתחרר בגלל החיכוך.

tom
2014-10-09 19:44:02 UTC
view on stackexchange narkive permalink

קח צבת ולחץ את השקע בעדינות כדי להדק אותו. זה עבד כמו קסם על היחידה שלי. היה עדין , מכיוון שאתה לא רוצה לשבור את הרכיבים בתוך השקע.

Bruce
2013-10-16 04:43:45 UTC
view on stackexchange narkive permalink

נסה לעטוף את החוטים על הנורה בקלטת טפלון. זה ייתן לנורה שקע בשקע.

האם סרט הטפלון לא ישבור את החיבור החשמלי בין הנורה לשקע?
האם משהו מוליך כמו פיסת נייר אלומיניום יעשה את הטריק?
קלטת הטפלון בטוחה. נייר הכסף ... עלול לגרום לניצוץ ולהתחממות יתר. ברור שאתה לא עוטף את החוט שלם.


שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 2.0 עליו הוא מופץ.
Loading...