שְׁאֵלָה:
מה אני יכול לעשות בכדי שהדשא שלי צומח בצורה לא אחידה / מטושטשת?
Michael Moussa
2011-03-22 00:18:21 UTC
view on stackexchange narkive permalink

כיסחתי לאחרונה לפני כשלושה שבועות. ישנם חלקים מהחצרות הקדמיות והאחוריות שבהם הדשא נראה כאילו הוא מוכן לכסח שוב, אך חלקים אחרים שנראים כמעט זהים לזה שנראו טריים לאחר שכיסחו לפני 3 שבועות. האזורים הארוכים יותר הם עבים, ירוקים ומה שאתה מצפה לראות, אך האזורים הקצרים יותר חומים. יש לי כמה טלאים בחצר האחורית שחומים / מתים לחלוטין ויהיה צורך להחליף אותם.

האזורים החומים לא מקבלים פחות אור שמש או מים משאר החצר. מה עלול לגרום לצמיחה לא אחידה זו? מה אוכל לעשות בכדי שהדשא יצמח באופן שווה יותר ובתקווה לתקן חלק מהנזק הקיים מבלי לחפור את רובו ולשתול סד חדש?

האם אתה בעל כלב? קיבלנו גור בחורף הזה, ורק גיליתי שהדשא מת לגמרי באזור שמסביב ל'נקודה בסיר 'שלה.
כן, אנחנו כן, אבל הוא בדרך כלל מסתובב בגדר החוסך ושומר כמה לטיולים שלו. הטלאים המתים / הגוססים שלנו הם יותר לכיוון המרכז.
יכול להיות זחלים, אדמה דחוסה, אדמה רעה, סכך עבה
שתיים תשובות:
Web
2011-03-22 01:29:46 UTC
view on stackexchange narkive permalink

זה תלוי בסוג הדשא ובתנאים אחרים שבהם אתה גר. אני גר ביוסטון ויש לי דשא של סנט אוגוסטין. הדברים הבאים נפוצים בתנאים שלי.

  • תיקון קח-הכל (רקב שורש): רע מאוד! לא ידוע הרבה על הסיבה לכך. השורשים פשוט נרקבים ולא הרבה שאתה יכול לעשות בקשר לזה. אם אתה יכול להושיט יד ולמשוך מעט והנרקבים עולים, זה כנראה מה שיש לך

  • Brownpatch: מחלה פטרייתית שהיא ממש לא בעיה בעונה זו של השנה . זה בדרך כלל נגרם על ידי תנאים רטובים מדי ולילות קרים.

  • חרקים (Cinch Bugs): ממש רע בקיץ עבור מדשאות שמושקות בצורה גרועה.
  • השקיה: אולי יש לך אזור מתזים שלא עובד? אבל אם יש לך כמה נקודות קטנות יותר קטנות, סביר להניח שהבעיות שלה אינן משקאות.

אולי תפרסם כמה תמונות. כמו כן, תוכלו לקחת את התמונות לחדר ילדים עצמאי באזורכם וייתכן שתוכלו לעזור. חנויות ביג בוקס אינן עזרה רבה, אך משתלה קטנה עם אנשים בעלי ידע יכולה לסייע בזיהוי בעיות נפוצות באזורך.

האם שמרת דשן מסוים לאחרונה? יש מוצרים אחרים?

זכור, אני מכיר רק את אוגוסטינוס הקדוש, כך שאם יש לך משהו אחר ייתכן שהאמור לעיל לא יחול.

אני בדרום פלורידה ויש לי גם דשא של סנט אוגוסטין. לא השתמשתי בשום סוג של דשן / מוצרים. זה לא קיץ, אבל הטמפרטורות היו בין 70 ל -80 לאורך היום ולא היה הרבה גשם בזמן האחרון - אז אולי באגים של סינץ 'הם האשמים? במה אוכל להשתמש כדי לפוצץ אותם?
הנה כתיבה טובה על Chinch Bugs ובודקת אם יש לך אותם. [LINK] (http://www.ktrh.com/pages/gardenline-chinchbugs.html).
Kushagra
2016-07-24 17:05:58 UTC
view on stackexchange narkive permalink

עבר הרבה זמן. אבל מכיוון שהייתה לי אותה בעיה, חיפשתי ונחתתי על החוט הזה. הבנתי את הסיבה. יש לי מדשאה מוקפת בערוגת פרחים והיה לי אותה בעיה בדיוק. הדשא סביב הפריפריה הלך וגדל והמרכז נראה חום ואדום. ואז הבנתי שהדשא צריך יותר מים. מכיוון שאני משקה את הערוגות, הדשא ליד המיטה הוא ירוק ובריא. אבל זה לכיוון המרכז הוא חום. אתה צריך להשקות את האזורים האלה יותר. לחלופין תוכלו גם לנסות לכסות את הדשא בכמה סדיני בד רטובים (טריק שראיתי במגרש הכדורגל בבית הספר שלי). זה עבד עבור הדשא שלי. מקווה שזה יעשה גם בשבילך.

OP מצהירה כי הדשא כולו מקבל אותה כמות אור שמש ומים.


שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 2.0 עליו הוא מופץ.
Loading...