שְׁאֵלָה:
איך אוכל להכניס דלת למסגרת קטנה מדי?
kakridge
2011-06-12 20:15:46 UTC
view on stackexchange narkive permalink

קניתי כמה דלתות צרפתיות משומשות להחלפת דלת הזזה. דלת ההזזה נמדדה 96 "X 60". הדלתות הצרפתיות הן 96 "X 60¼". טעיתי שלא מדדתי את שתי הדלתות. בדיוק מדדתי שהדלת הראשונה הייתה < 30 "והנחתי שאני בסדר. הדלת השנייה הייתה סנטימטר גדולה יותר. המסגרת לדלתות הצרפתיות גם עבה יותר מדלת ההזזה, טעות מספר שתיים. השאלה שלי היא, מה עלי לעשות? האתגר הגדול ביותר שיש לי הוא שאני צריך כחצי אינץ 'לפחות בצד אחד וכחצי אינץ' בחלק העליון. טעות מספר שלוש לא שקלה שהדלתות צריכות לנקות את האריח כשהן נפתחות פנימה. לכן אני צריך בערך עוד חצי אינץ 'למעלה.

האם אני צריך לזרוק את המגבת על הדלתות או לנסות למסגר אותה מחדש? יש שני חתיכים בכל צד. אני לא רואה שום חתיכים מעל ה- 2X4 עובר את החלק העליון (יש לי תקרות של 10 '). שקלתי להזיז את ה- 2X4 מעלה בערך סנטימטר ואז לנסר / לחטט את אחד מחתיכי הצד. זה לא נראה טבעי. אני מניח שהדרך "הנכונה" האם זה יהיה להסיר את שני החתיכים מצד אחד ואז להזיז את שניהם. אני פשוט לא בטוח שאני יכול לעשות את זה בקלות.

במקרה שאתה לא יכול להתקשר אני לא מקצוען. כל עצה מוערכת. אני מוכן להשיג דלתות חדשות, אבל זו לא ההעדפה שלי.

אחד תשובה:
shirlock homes
2011-06-12 22:19:38 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אוקי קני, הנה התוכנית. אתה יכול להסיר חתיכה אחת של ג'ק וכותרת לדלת בעזרת מסור (חיתוך בין החתיכים כדי לחתוך את הציפורניים) וקצת עבודה. לאחר מכן תוכל להחליף את חתיכת הג'ק עם לוח בגודל 3/4 "חתוך לרוחב של 3 1/2" ואת הגובה החדש בגובה 3/4 ". שים גוש 3/4" על גבי שקע הג'ק שנותר והתקן מחדש את הכותרת. 2X4. זה עדיין יתאים בין החתיכים החיצוניים ויתמך על ידי 3/4 "גבוה יותר מבעבר. ברור שתצטרך לקצץ קיר גבס בכדי לעשות זאת, אך ניתן לחלק אותו ולתקן אותו די בקלות ואם אתה מקפיד לחתוך לפני תחילת ההדגמה. ייתכן שתפר הגבס מכוסה על ידי דלת הדלת. התוצאה תהיה פתיחה מוגמרת בגודל 3/4 אינץ 'וגבוה יותר ממה שהתחלת. הדלת החדשה שלך צריכה להחליק ישר פנימה! בהצלחה.

שירלוק, תודה על התוכנית, זה נשמע טוב יותר ממה שחשבתי על התגובה שלי לפוסט של מייקל. עם קומה שנייה מעל וחתיכי ג'ק שרצים מהרצפה עד התקרה, האם זה משנה את תשובתך. היינו קרובים מאוד להסרת את חתיכת השקע אתמול. התחלתי בערך חצי הדרך ואז החלטתי לנסות ולגלח את החלק האחורי של משקוף הדלת. אז הבנו שהדלתות עדיין לא יסירו את האריח.
יישום תוכנית זו בסוף השבוע האחרון. מצחיק, החלק הקל ביותר בכל הניתוח היה ניסור חתיכת השקע והחלפה ל 1 X 4. חתיכת השקע למעשה רצה לתקרה, כך שלא הייתי צריך לשים את גוש 3/4 ". עבודה DIY, אני די מאושר. זה בהחלט לא נראה מושלם, אבל מתפקד טוב. בקרוב אפרסם כמה תמונות.


שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 3.0 עליו הוא מופץ.
Loading...