שְׁאֵלָה:
איך לנחש אמבטיה ללא ניקוז הצפה?
bfodder
2012-09-04 05:58:14 UTC
view on stackexchange narkive permalink

האמבטיה בקומה העליונה שלנו לקחה יותר ויותר זמן לנקז ואשתי סוף סוף המשימה עלי לתקן את זה.

אתמול ממש רוקנתי בקבוק שלם של אינסטלטור נוזלי בביוב (בעקבות כל הוראות כמובן - טוב, חוץ מהעובדה שהשתמשתי בכל הבקבוק!) ועדיין אין הבדל.

אז השאלתי את "הנחש" של חמי וחזרתי לרשת כדי ללמוד כיצד לבצע נחש אמבטיה. מצאתי שני סרטונים שהיו מועילים במיוחד:

שתי השיטות הללו מחייבות ניקוז הצפה כדי להיות באמבטיה. בשני הסרטונים, ניקוז הצפה זה היה ממוקם כ- 18 "מעל לניקוז הראשי. עם זאת, האמבטיה שלי נראית כאילו היא מחוברת קצת אחרת:

enter image description here

במקום drain drain בערך 18 "מעל לניקוז הראשי, ישנו מנוף מכני זה המפעיל או מנטרל את תקע האמבטיה . מעל זה נמצא הברז ומעל הברז נמצא השליטה החמה / קרה / הפעלה / כיבוי.

אז אני שואל: בהתחשב בהגדרה שלי, ובהתחשב במה שלמדתי משני הסרטונים / שיטות האלה, מה הדרך הטובה ביותר עבורי לסלק את האמבטיה שלי? תודה מראש!

ערוך : לפי הצעת @ BMitch בדקתי סביב ההיקף של "פקק האמבטיה" ונראה שהוא לא אטום סביב חריץ העובר בתחתית. במילים אחרות נראה שיש שם למעשה פתח, שמתחיל בסביבות מיקום "4:00" ונמשך למצב "8:00" ...

האם מכסה תקע האמבטיה אטום מסביב, או שהוא פתוח בתחתית?
@BMitch - כן החשד שלך היה נכון. אנא עיין בעריכה שלי בנוגע לפתיחה שמצאתי בתחתית מתג ה"תקע "(איך שלא נקרא). האם זה אומר שזו סוג של ניקוז הצפה? שוב תודה (+1)!
שתיים תשובות:
Bryce
2012-09-04 07:43:22 UTC
view on stackexchange narkive permalink

לאמבטיה שלך יש ניקוז הצפה. אתה רק צריך למצוא את זה. הסר את שני הברגים שליד צלחת הצפת הניקוז של שילוב &. כעת משוך בעדינות למעלה כדי לחשוף את חור הצפה ותקע הניקוז:

enter image description here

הוצא את הנחש שלך (יש לך נחש, נכון?) והשחיל אותו למטה החור שנחשף לאחרונה. הסר גם את הבורג היחיד המחזיק את מסך הניקוז. השתמש במוט פלסטיק גמיש למחצה כדי לנקות את החלק האופקי של הניקוז (כלי מתאים מגיע עם כמה בקבוקי ניקוי ניקוז, אחרת אתה יכול לאלתר).

אל תטרח עם ניקוי ניקוז. - זה לא מתאים למצבך.

BMitch
2012-09-04 07:28:58 UTC
view on stackexchange narkive permalink

הכיסוי לתקע האמבטיה כולל את ניקוז הצפה. בתחתית יש פתח שהוא ניקוז הצפות שלך. אם אתה מסיר את כיסוי הזרימה העודפת כדי לנחש אותו, נזהר שלא להפיל אף חלק בחלק מהניקוז. והיה עדין עם הנחש כדי לא לפגוע במכלול פקקי הניקוז.

אם אתה משתמש בבוכנות, זכור שאתה מנסה למשוך את הסתימה חזרה, ולא לכפות אותה כלפי מטה. לכן, תן לו משיכה חזקה כלפי מעלה, ודחיפה קלה חזרה כלפי מטה.שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 3.0 עליו הוא מופץ.
Loading...